© 2020 Radio Strzelec®

 

 

"Czasami wydawać się może,że ludzie maja teraz już tylko chłód w sercu, Wy udowodniliście ile macie w nim ciepła dając je dosłownie i w przenośni. Bez Was wszystkich którzy brali udział w akcji nie byłoby również, radości i poczucia bezpieczeństwa jakie dostał od Was Sebastian. Żaden dobry człowiek nie zasługuje na to by było mu zimno..."

 

Takimi słowami rozpoczął podziękowania Mateusz Matusiak wszystkim osobom, które dołożyły swoją cegiełkę do zbiórki którą nie dawno zorganizował.

Mateusz, a szerzej znany jako Arach pokazał , że los innych nie jest nam obojętny i razem możemy naprawdę wiele.

 

Życie Pana Sebastiana po tym jak jego żona i matka córeczki Liliany Ich zostawiła, mocno się skomplikowało. Mężczyzna sam wychowuje 3 letnią córkę, a finanse wystarczają na opłaty i podstawowe produkty do życia. Najgorzej jest zimą , kiedy idą święta, zima i trzeba zakupić węgiel aby ogrzać dom. Jak wiemy węgiel nie jest tani, a mała Lilianka też już marzy o prezentach pod choinką. Na szczęście na drodze rodziny pojawił się Mateusz, który jak tylko poznał ciężką sytuacje samotnego Ojca, od razu postanowił, że pomoże. Początkowo myślał, że sam sfinansuje prezent dla małej Lilianki , jednak postanowić podzielić się pomysłem na swoim profilu Facebook. 

Arach zorganizował zrzutkę na portalu zrzutka.pl i w nie całe 2 tyg. udało się uzbierać 2175 zł na opal, oraz mnóstwo paczek z żywnością i prezentami pod choinkę dla Lilianki. 

W tym roku dzięki osobą o wielkim sercu, święta dla rodziny będą WESOŁE, a zima ciepła. Mateusz przyznaje, że jest mocno zaskoczony ilością zaangażowanych osób w akcje. Nie ukrywa, że jest to jego pierwsza taka zbiórka ale na pewno nie ostatnia. 

 

Mateusza dodajemy do grona "pozytywnych Strzelców"  

 

Ciepło ludzkich serc zapewni ciepło na zimę i wesołe Święta Panu Sebastianowi i jego córce. 

19 grudnia 2020