© 2020 Radio Strzelec®

Monika Twardoń

Prezenterka/Redaktor

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, nauczycielka i tłumaczka języka niemieckiego, konferansjerka. Miłośniczka literatury, muzyki, jogi i historii lokalnej. Szczęśliwa mama Ani i Sebastiana.

Karolina Ratajczak

Prezenterka

Włóczykij i gaduła, sercem w Szkocji, duszą w Polsce, a ciałem w wiecznej podróży. Lubi dźwięk dud o poranku i wyjce wszelakie. Muzycznie, spodziewać się można po niej wszystkiego!

Agnieszka Rzeska

Prezenterka

Studentka filologii hiszpańskiej z językiem portugalskim, miłośniczka języków obcych. Moja przygoda z hiszpańskim trwa już ponad 8 lat i jej rozwinięciem będzie audycja, podczas której będę chciała zarazić w Was zainteresowanie kulturą Półwyspu Iberyjskiego i Ameryki Łacińskiej. Na co dzień moją największą pasją jest wszystko, co związane z Meksykiem - literatura, geografia i muzyka ludowa.

 

 

Ekipa

Mateusz Puszczyński

Administrator/Prezenter

Będzie dobrze, bo musi być dobrze !!! Wieczny optymista i marzyciel,

uważa , że marzenia są po to by je realizować. Czasami za dużo gada, ale gada bo lubi gadać. Inicjator stworzenia radia Strzelec, chętnie pomaga i dzieli się doświadczeniem z innymi. Sam chętnie też korzysta z doświadczenia innych. Prywatnie Menadżer sprzedaży i szczęśliwy Tata, lubi modelarstwo, seriale, filmy i  każdego rodzaju dobrą muzykę.