© 2020 Radio Strzelec®

 

 

Internetowe lokalne radio ? Czemu nie ! Niech nasze miasto też zabrzmi- tyle, że przez internet . Radio Strzelec jest tworem amatorskim, w którym grupa pasjonatów muzyki, ukrytych mistrzów, pióra, nie zależnych fotografów i innych oryginalnych osobowości z naszego regionu, spełnia swoje marzenia. Stacja jest nie komercyjna i całkowicie nie zależna, korzyści jakie osiągamy z naszej pracy to spełnienie i zadowoleni słuchacze oraz czytelnicy. Jednak utrzymanie radia (nawet internetowego) wymaga nakładów finansowych. Dlatego uśmiechamy się w kierunku szczególnie Przedsiębiorców z miasta i regionu, aby pomogli utrzymać nam nasze lokalne radio.

RADIO

Patroni to : Artyści, twórcy, przedsiębiorcy, firmy , które bez interesownie zdecydowały się wesprzeć naszą internetową radiostacje na różne sposoby.

Poprzez propagowanie naszego radia na swojej witrynie internetowej, koncie społecznościowym, w siedzibie firmy, itp.

Poprzez produkowanie dla naszej stacji materiałów reklamowych: plakaty, ulotki, koszuli i kubki z nadrukami naszego logo itd.

Wsparcie finansowe w kwocie wedle możliwości Patrona.

Przeznaczenie nagród w postaci gadżetów, talonów, voucherów dla naszych słuchaczy.

Naszym Patronom zapewniamy wyróżnienie na naszej stronie internetowej oraz w nagraniu audio emitowanym na naszej antenie min. 5 razy dziennie. Jednak najważniejsza jest satysfakcja jaką przynosi myśl , że dołożyło się swoją cegłę do budowy RADIA STRZELEC

Kim są Patroni ?

Jeżeli w jakiś sposób możesz pomóc nam w budowie tej stacji i jej rozwoju bez wahania skontaktuj się z nami poprzez formularz Kontaktowy w temacie wpisując „PATRONAT”. RADIO STRZELEC to radio naszej społeczności. Mamy marzenie, że kiedyś dzięki Wam powstanie studio radia, gdzie jeszcze lepiej będziemy mogli rozwijać Internetową Stacje Strzelec Opolskich .

 

PONIŻEJ MOŻESZ DOKONAĆ WPŁATY

Wspieraj

PATRONAT

WPŁATA