05 stycznia 2021

Mająca premierę we wrześniu 2019 roku „Muzyka współczesna” Pezeta już w najbliższy piątek doczeka się premiery rozszerzonej wersji. Warto przypomnieć, że pierwotna edycja uzyskała status podwójnej platyny. Pod tym wyróżnieniem kryje się ponad 60 tysięcy sprzedanych egzemplarzy albumu. To najwyższe jak dotąd wyróżnienie w dyskografii Pezeta.

Dziś natomiast artysta ujawnił ostatniego zaproszonego gościa. Jest nim Louis Villain, który wyprodukował podkład dla numeru zatytułowanego „Broniewski”.

„Muzyka współczesna Extended” w zestawieniu z pierwotnym wydaniem przyniesie 5 nowych utworów. Dwa z nich już poznaliśmy: są nimi Zonda oraz Nisko jest niebo. W drugim kawałku gościnnie udzieliła się Kayah. Po dwóch miesiącach od publikacji teledysku do tego numeru zebrał on na YouTube ponad 10 milionów wyświetleń.

Co jeszcze przyniesie nadchodzące wydanie Muzyki współczesnej?

– Płyta wydana jest w kolekcjonerskim boxie w kształcie radia samochodowego. Oprócz albumu w wersji CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn „Magenta” poświęcony płycie oraz zapach samochodowy „bubble gum”.

 

źródło:https://glamrap.pl/pezet-ujawnil-ostatniego-goscia-na-plycie/

 


 

 

Pezet ujawnił ostatniego gościa na płycie

+48 (22) 123 12 12

strzelec

radio