© 2020 Radio Strzelec®

 

 

Strzelce Opolskie: 60-letni mężczyzna proponował 14-latce pieniądze za seks. Doskonale wiedział, ile lat ma dziewczynka. Mimo to składał jej obrzydliwe propozycje. Mężczyzna kontaktował się z nastolatką przez Facebooka.

 

 

Proponował 14-latce pieniądze za seks

 

Serwis „Nowa Trybuna Opolska” dotarł do bulwersujących informacji. 60-letni mieszkaniec Strzelców Opolskich proponował 14-latce pieniądze w zamian za seks. Pedofil doskonale wiedział, z kim ma do czynienia i był świadomy, ile dziewczynka ma lat. Mimo to za pośrednictwem Facebooka składał jej obrzydliwe propozycje.

Na początku 60-latek wysłał nastolatce wiadomość o treści „przepiękna dziewczyna”. Gdy ta nie odpisywała, przeszedł do sedna.

 

Za wypieszczenie twojej myszki daję tysiąc złotych

 

Nastolatka odpowiedziała, że ma dopiero 14-lat i nigdy nie miała nawet chłopaka. Ale napastliwemu 60-latkowi to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie.

Nto.pl pisze, że mężczyzna w kółko powtarzał, że zapłaci dziewczynie 1000 złotych za to, żeby pozwoliła się „pieścić” po miejscach intymnych. Gdy dziewczynka zapytała, ile mężczyzna ma lat, w odpowiedzi padło:

 

Piękna, wiek nie jest istotny. Dlatego daje tysiąc złotych, daj mi znać

– pisał 60-latek.

 

 

 

 

 

 

Proponował 14-latce pieniądze za seks. „Piękna, wiek nie jest istotny”

13 grudnia 2020