© 2020 Radio Strzelec®

 

 

Żywa legenda ponownie w Polsce. Toto zagra tym razem w COS Torwar, w Warszawie. Koncert, który odbędzie się w ramach europejskiej trasy Dogz of Oz, jest przewidziany na 1 sierpnia 2021 r.

 

 

TOTO przyjedzie do nas z w nowym, piętnastym już składzie w swojej historii, i wykona w Warszawie swoje najpopularniejsze przeboje. Na scenie, oprócz oczywiście Steve`a Lukathera (gitara) i Josepha Williamsa (wokal) zobaczymy:

  • basistę Johna Pierce’a (Huey Lewis i The News),
  • perkusistę Roberta "Sputa" Searighta (Ghost-Note / Snarky Puppy, Snoop Dogg),
  • klawiszowca i wokalistę Steve’a Maggiorę (Robert Jon & The Wreck, MD Heino),
  • klawiszowca Dominique`a "Xavier" Taplina (Prince, Ghost-Note),
  • wokalistę i multiinstrumentalistę Warrena Hama (Ringo Starr).

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji, którą podjęliśmy i kształtu zespołu, jaki teraz mamy. To dla nas niezwykle perspektywiczne działanie i napawa nas optymizmem na przyszłość. Jesteśmy wielopokoleniowym zespołem – chcemy dalej występować dla naszej publiczności. Zawsze się nad tym zastanawialiśmy, jednak pandemia wzmogła nasze skupienie nad tą kwestią: "co dalej"? Wielu z naszych kolegów jest już od dawna na emeryturze lub pożegnaliśmy się z nimi. My pragniemy jeszcze zawalczyć, zaznaczyć się w historii muzyki, wycisnąć z życia wszystko najlepsze, co się da" - powiedział Steve Lukather.

 

źródło:https://audio.com.pl/muzyka/newsy/koncerty/28163-toto-w-sierpniu-na-warszawskim-torwarze

TOTO w sierpniu na warszawskim Torwarze

14 grudnia 2020